Opinie uczniów

Niektórych naszych uczniów poprosiliśmy o opinie na temat zajęć w Szkole Matematyki Horyzonty:

"Dzięki zajęciom zdałam maturę po kilkunastu latach przerwy od ukończenia szkoły. Zajęcia są prowadzone w małych grupach co pomaga wychwycić w czym jest problem. Świetnie tłumaczenie, miła atmosfera na zajęciach i anielska cierpliwość do kursantów"

„Dzięki pomocy Pani Agnieszki zaliczyłam na studiach egzamin z matematyki. Ma ona dobre podejście do ucznia, stwarza miłą atmosferę, a co najważniejsze nauka z nią przynosi pozytywne efekty. Bardzo jej za to dziękuję:) Wszystkim osobą gorąco polecam naukę w tej szkole.”

"Szczerze polecam Szkołę Matematyki Horyzonty, nie jestem ścisłowcem, ale matematyki nauczyłem się jak nigdzie indziej. Czteroosobowa grupa o zbliżonym poziomie to bardzo dobre rozwiązanie, przemiła atmosfera, zrozumienie i chęć nauki:) "

"Bardzo dziękuję za przygotowanie do matury, poświęcony czas i energię. Zdałam na 60% więc jestem bardzo zadowolona. Każdemu będę polecała tę szkołę. Było warto! Dziękuję!"

"Mimo że na początku się stresowałam i czułam niepewnie to po pierwszych zajęciach wszystkie stresy zniknęły. Grupki są kameralne, dobrane umiejętnościami, a nauczyciel potrafi skutecznie rozluźnić atmosferę, czy zmotywować do pracy nawet cukierkami za dobrze rozwiązane zadanie. Jestem w 100% zadowolona z zajęć i ich efektów w postaci wyników z matury :)))"

"Jako tegoroczny maturzysta chciałbym z czystym sumieniem polecić Szkołę Matematyki Horyzonty, dzięki której mogłem się wiele nauczyć, zdać maturę na bardzo zadowalającym poziomie i dostać się na wymarzone studia. W szkole panuje przyjazna atmosfera, przez co dużo łatwiej przyswoić ogrom wiedzy, potrzebny do dobrego przygotowania się do egzaminów maturalnych. Nauczyciele są bardzo otwarci i zawsze pomogą z problemami matematycznymi i fizycznymi"

"Po kilku nieudanych podejściach do egzaminu maturalnego z matematyki, zrezygnowana zdecydowałam się na podjęcie nauki w Szkole Matematyki Horyzonty.W tym roku wreszcie się udało i mogę zacząć studiować! Żałuje, że wcześniej się na tę szkołę nie zdecydowałam. Polecam każdemu dla kogo matematyka jest czarną magią :)"

„Dzięki zajęciom w Szkole Matematyki Horyzont zdołałam uporządkować cały materiał z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego. Pani prowadząca świetnie wytłumaczyła trudniejsze tematy, których nie zrozumiałam w szkole. Liczne przykłady, jakie rozwiązywaliśmy na zajęciach oraz ogromna ilość zadań domowych, pozwoliły dojść do wprawy, co jest naprawdę ważne na egzaminie. Do tego atmosfera podczas wszystkich zajęć była znakomita! Na prawdę polecam ten kurs każdemu, kto dobrze chce zdać maturę.”

„Szkoła Matematyki Horyzonty w moim przypadku stała się niezbędna do rozpoczęcia kolejnego etapu, jakim są studia. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i poświęceniu nauczyciela, w ciągu roku udało mi się nadrobić zaległości (z zakresu rozszerzonego, który wówczas był dla mnie nowością) i zdać maturę która stała się przepustką na uczelnie wyższe. Praca w kilkuosobowej grupie umożliwiała wzajemna pomoc w rozwiązywaniu problemów, na zajęciach panowała dobra atmosfera. Każdy z nas mógł bez przeszkód zwrócić się do nauczyciela z indywidualnymi trudnościami.”

"Kurs przygotowawczy do matury w Szkole Matematyki Horyzonty pozwolił mi usystematyzować nabytą w liceum wiedzę i uzupełnić luki, które były moją piętą achillesową. Systematyczna praca w małej grupie pozwoliła mi na na tyle dobrze opanować materiał, że maturę na poziomie podstawowym napisałem na 100% 🙂 Nauce w Szkole Matematyki Horyzonty sprzyjała miła atmosfera na zajęciach, na których nauczyciel każdemu uczniowi poświęcał wiele uwagi. Każdemu maturzyście polecam ten sposób na dobre przygotowanie się do matury!"

„Kurs przygotowawczy do matury w Szkole Matematyki Horyzonty przygotował mnie świetnie do matury, poszerzył moją wiedzę i usystematyzował ją. Dzięki pracy w małych grupkach, powtarzaniu informacji zarówno z poziomu rozszerzonego jak i podstawowego, nie było żadnego problemu z opanowaniem materiału. Ponadto Pani nauczycielka zawsze służyła radą (nie ważne czy był to jeszcze czas zajęć czy już po nich). Każde niezrozumiałe zadanie domowe lub inne, jakie uczeń miał, a nie potrafił sobie z nim poradzić, było rozwiązywane i tłumaczone na następnych zajęciach. Atmosfera była zawsze przyjazna - taka rodzinna :), uczniowie byli traktowani indywidualnie, co z pewnością przełożyło się na wyniki w nauce. Każdy, kto myśli poważnie o maturze z matematyki powinien wybrać się na ten kurs - świetna kadra nauczycielska, atmosfera i motywacja na pewno przyniosą efekty w postaci zdanej matury ;).”